Meksika: Kaza Yapan Denizci Kurtarıldıktan Sonra Konuştu (Video)

Piper

New member
Videoyu izleyin: Kazazede denizci kurtarıldıktan sonra – “Fırtınadan sağ çıkamayacağımı düşündüm”.

Avustralyalı bir denizci, Pasifik Okyanusu’nda deniz kazası geçirdikten birkaç ay sonra hayatta kaldı. O ve köpeği, Meksikalı bir orkinos balıkçısı tarafından kurtarıldı. Adam ve hayvanıyla birlikte trol teknesi Salı günü Meksika’nın liman kenti Manzanillo’ya ulaştı. Timothy Lyndsay Shaddock, gemi kazası geçirmiş “Kendimi gerçekten iyi hissediyorum. Mücadele ediyordum. Sağlığım oldukça kötüydü. Bir süre gerçekten açtım. Fırtınayı atlatamayacağımı düşündüm. Ama şimdi gerçekten iyiyim. ” Doktorlar da sağlık durumunun iyi olduğunu doğruluyor. Sidneyli denizci ve köpeği “Bella”, Nisan ayında Fransız Polinezyası’na doğru bir katamaranla Meksika’dan ayrıldı. Ancak tekneleri yaklaşık iki hafta sonra bir fırtınada hasar gördü. Elektronik fırtına nedeniyle arızalandı. Timothy Lyndsay Shaddock ve köpeği daha sonra Kuzey Pasifik’te kontrolden çıktı. Çiğ balıkla beslenip yağmur suyu içiyorlardı. Ve son derece şanslıydılar. Basında çıkan haberlere göre katamaran, mürettebatı küçük bir helikopterle orkinos okulları arayan bir trol teknesi tarafından keşfedildi. Daha