Mega Dönüşüm: Adam Kilo Vermesinin Yan Etkilerini Açıklıyor

Piper

New member
Videoyu izleyin: İnternet kullanıcıları şok oldu – adam aşırı kilo kaybı ve yan etkiler gösteriyor.

Bir adam bu hafta Twitter’da viral oldu. Sebep: Dramatik kilo kaybını gösterdi. Güney Carolina’dan Cole Prochaska, iki yıldan kısa bir süre içinde 300 pound kaybetti. Eskiden aşırı kilolu olan adamın dramatik kilo kaybının öncesi ve sonrası görüntüleri şimdi interneti bölüyor. Bunun nedeni, sonucun istenmeyen bir yan etki ile gelmesidir: önceki dolgunluk, geride büyük miktarda sarkmış cilt bırakmıştır. Prochaska şimdi fazla derinin alınmasını istiyor ve buna ihtiyacı var. Twitter’da ilk kez üstsüz gömleğinin fotoğrafını paylaşarak, “Gömleksiz fotoğraf paylaşmak çok zor ama ben buralara kadar geldim. 152 kiloyu geçtim! Çoğu bana inanmadı ama Kendime inandım.” Prochaska şu anda yaklaşık 100 kg ağırlığında. Alman Estetik -Plastik Cerrahi Derneği (DGÄPC) Başkanı Sven von Saldern, “Bu gibi durumlarda, plastik cerraha gitmek genellikle tek çıkış yolu” diyor. 2020 tarihli ABD Plastik Cerrahi İstatistikleri Raporuna göre, bu tür prosedürlerin maliyeti 3.600 € ile 13.600 € arasındadır. Bu tür ameliyatlar büyük prosedürler olarak kabul edilir, yani tamamen iyileşmeleri haftalar ila aylar alabilir. Daha