Kim daha iyi bağırırsa o kazanır: Belçika Avrupa Şampiyonasını martıların çığlıklarıyla kutluyor (Haber)

Piper

New member
Videoyu izleyin: kim daha iyi bağırırsa o kazanır: Belçika martı çığlıklarıyla şampiyonayı kutluyor.

Bu adamın ciddi bir endişesi var – ilk bakışta öyle görünmese bile. Belçika’nın sahil kasabası De Panne’de katılımcılar Pazar günü 3. Avrupa Ağlayan Martı Şampiyonası için bir araya geldi. Ve evet – katılımcılar aslında çoğul olarak kastedilmektedir. Yaklaşık 50 martı hayranı en güzel çağrılarını ve tüylerini sergilemek için bir araya geldi. Belçikalı Maren, neredeyse profesyonel martılara benzer. “Ben bir drama uzmanıyım ve bir hayvan bulmamız gereken bir görev vardı ve martı beni büyüledi. Bu yüzden pratik yapmaya başladım ve arkadaşlarım ‘Oh, bu çok güzel. Bu Şampiyonaya bağlantılar ve neden olmasın diye düşündüm. Çok eğlenceli.” Martıların hem sesleri hem de davranışlarının taklidi değerlendirilir. Eğlenceli EM, deniz kuşlarına daha iyi bir görüntü sağlamalıdır. Çünkü birçok insan, ellerinden patates kızartmalarını veya dondurma külahlarını çalan martıları “hava fareleri” olarak iftira eder. Flanders Denizcilik Enstitüsü’nden ve yarışmanın jüri başkanı Jan Seys, martılar kıyının bir parçası, diyor. “Neden şehirlerimizde giderek daha sık ortaya çıkıyorlar? Neden bazen bir tehdit veya baş belası olarak görülüyorlar? Bu bize bağlı. Çünkü artık şehirlerde çok kolay yiyecek var. Bir martı olsaydınız ve bilseydiniz” Gaganızın küçük bir gagalama hareketiyle çöp kutularını açabilseniz ve ardından beş çeşit yemek yiyebilseniz, ne yapardınız?” Belki bütün aileyi yemeğe çağırırsın. Hollandalı yarışma acemi Yarmo, tiyatro martı Maren’in önünde çığlık atma yarışmasında en iyi ısırığı elde etmeyi başardı. Üçüncülük yine Hollanda’dan tüysüz Rob’a gitti. Daha