İki yaşındaki çocuk havuza düştü – ABD polisi çaresiz ebeveynlere yardım etmek için koştu

Piper

New member
Videoyu izleyin: İki yaşındaki çocuk havuza düşüyor – ABD polisi çaresiz ebeveynleri yardıma koşturuyor.

Sterling Heights, Michigan’dan dramatik vücut kamerası görüntüleri.
Bir polis memuru, iki yaşındaki bir erkek çocuğun hayatı için savaşıyor – ailenin havuzuna düşen çocuk bilinçsiz.
Anne ve baba, polis gelmeden bir dakika kadar çocuğu hayata döndürmeye çalışıyordu.
Yerel polisten memur Nathan Sears, çocuğun yardımına koşar. Çocuğu yakalar ve hava yollarındaki suyu temizlemek için sırtına sertçe vurur.
İlk yardım önlemleri etkilidir: çocuk hırıltılı bir nefes alır ve ağlamaya başlar.
Sterling Heights Polisi Facebook’ta şunları söyledi: “Yaklaşık bir dakika sonra, anne göğüs kompresyonları ve baba ağızdan ağza canlandırma uygularken, çocuk biraz su tükürdü ve nefes nefese kalmaya başladı.”
“Aile havuz partisi veriyordu. Çocuğun havuza düşmesi üzerine anne ve babanın dikkati dağılıp bir süre ön bahçeye çıktı. Hastaneye kaldırılan çocuk yara almadan taburcu edildi.”
Yetkililer vakayı, halkı havuzda güvenliğin önemi konusunda bilgilendirmek ve ilk yardım önlemlerini öğrenmek için de kullanıyor. Daha