Hastanede düğün – bir gün sonra damat Ryan öldü

Piper

New member
Videoyu izleyin: Hastanede düğün – damat bir gün sonra ölür.

Damat ölmek üzereyse planlanan bir düğüne ne olur?

Bu, 30 yaşındaki Ryan Dack ve beş yaş küçük kız arkadaşı Rosie’nin uğraşması gereken ciddi bir soru.

Başlangıçta düğünlerini Ağustos 2023 olarak planlamışlardı, ancak doktorlar ciddi şekilde hasta olan Ryan’a yakında öleceğini söyleyince planları hızla değişti.

Ryan, ilerleyici kas güçsüzlüğüne neden olan ciddi bir durum olan Duchenne kas distrofisinden muzdaripti. Haziran ayının sonunda şiddetli zatürre geliştirdi.

Nihayet 25 Haziran 2023’te hastane personelinin kendisi için yapabileceği başka bir şey olmadığı söylendi. Ve böylece çift, Ryan’ın son arzusunu bir an önce yerine getirmeye karar verdi.

Çift, ortak spor tutkusu sayesinde 2014 yılında bir araya geldi. İkisi de tekerlekli sandalye futbol takımlarında oynadılar ve başlangıçta arkadaş olarak gittikçe daha iyi anlaşmaya başladılar.

Ancak o zaman bile ikisi, 2020’ye kadar hala bekarlarsa çift olacakları konusunda anlaştılar – bu yüzden Ryan, Rosie’ye yılbaşı gecesi çıkma teklif etti.

Üç yıl sonra, kemikleri zayıflatan nadir bir durum olan Gorham-Stouts hastalığına sahip olan Rosie şunları söylüyor: “Ölmek üzere olduğunu öğrendiğinde bakıcısına ‘Evlenmeliyim’ dedi. Bu onun son arzusuydu.”

“Sabah 3 civarında hastaneye gittim ve bana burada daha fazla kalamayacağını söyledi ve o anda evleneceğimizi anladım.” – Rosie

Düğün için hastanenin yoğun bakım ünitesinde bir araya gelen arkadaşlar ve aile, saat 08:45’te birbirlerine yemin ettiler.

“Düğünümüzde o büyük, güzel elbisemiz, dört katlı pastamız, takım elbisemiz ve kravatımız yoktu.” – Rosie

“Ama birbirimize sahiptik. Etrafımızda ailelerimiz vardı ve bu onu çok daha güzel ve duygusal kılıyordu. Bizim için büyük bir peri masalı düğününden daha önemliydi.” – Rosie

Bir gün sonra Ryan, Rosie’nin kocası olarak öldü. Daha