Gold Digger: Tyler 100.000 dolarlık bir külçe buldu

Piper

New member
Videoyu izleyin: Bir altın arayıcısının günlük hayatı: Tyler 100.000$ değerinde devasa bir külçe buldu.

Tyler Mahoney’nin kanında altın arama var: Batı Avustralyalı 27 yaşındaki kişinin tüm ailesi altın arama endüstrisinde aktif ve birkaç nesildir de öyle.
18 yaşında, Tyler, altına hücum kasabası Kalgoorlie-Boulder’daki hayattan bıkmış olarak Melbourne’a taşındı. Ancak iki yıl ve modelleme ve etkinlik yönetimi de dahil olmak üzere birçok işte çalıştıktan sonra, Avustralyalı altın madenciliğini özlediğini fark etti ve eve döndü.
“Melbourne’de istikrarlı bir işle istikrarlı bir hayatım vardı ve bunun benim için doğru hayat olmadığını anladım.”
O artık dördüncü nesil bir altın madencisi ve annesi, babası ve erkek kardeşiyle birlikte çalışıyor.
“Ailemin birikimlerini gelecek nesillere aktarma fırsatına sahip olmaktan gerçekten keyif alıyorum”
Ama genç bir servet avcısı için bir gün nasıl geçiyor?
“Çok fazla araştırma gerektiren jeoloji, mineralizasyon ve tarihi çalışma alanlarına bakıyoruz.”
Tyler altını nasıl bulacağını ve onu yerden en iyi nasıl çıkaracağını biliyor.
Altın külçelerinden 100.000 $’a varan nadir altına kadar her şeyi buluyor. Yazın altın arama sabah 5’te başlar ve sıcak hava nedeniyle genellikle sadece 13:00’e kadar sürer. Öte yandan, kışın sabah 6:30’da başlayıp akşam 5’te sona erdiğinde daha uzun çalışabilirsiniz Tyler’ın şimdiye kadar bulduğu en pahalı altın parçası Eisenstein’da 100.000 dolar değerindeki bir altın damarıydı.
“Madenciliği seviyorum çünkü istikrar yok. Yarın veya gelecek hafta 0 dolar kazanıyor olabilirim ama yine de yarın bir milyoner olabilirim. Büyük bir yığın bulma fırsatı gerçekten bağımlılık yapar – sürekli bir dopamin hücumu yaşarsınız.”
Tyler Mahoney, ticari markasını kazarak altın kazandı ve şimdi Avustralya’da bir ev ismi. İlgilenenler, Tyler’ın altın arama deneyimleri hakkındaki kitabını okuyabilir ve ayrıca onun araştırmalarını Instagram’da takip edebilir. Daha