Gönüllü vekil baba: Dan Blevins, LGBTQ düğünlerinde çiftlere yardım ediyor

Piper

New member
Videoyu izleyin: Gönüllü vekil baba – Dan Blevins, LGBTQ düğünlerinde çiftlere yardım ediyor.

Taşıyıcı Baba, düğün gibi önemli yaşam olaylarında ebeveynleri tarafından desteklenmeyen LGBTQ+ çiftlere eşlik ediyor. “Evlenmek isteyen eşcinsel bir çiftseniz, ancak size eşlik edecek ebeveyniniz yoksa, lütfen bana bildirin.” Dan Blevins bu taleple LGBTQ+ çiftlere sesleniyor. Blevins, özel etkinliklerle LGBTQ+ topluluğuna yardım eden çiftlerin Tennessee gönüllü vekil babasıdır. Hedeflerinden biri, düğün gibi önemli yaşam olaylarında ebeveynleri tarafından eşlik edilmeyen eşcinsel çiftlere destek olmaktır. LGBTQ+ topluluğu üyelerine ebeveyn olarak adım atma fikri, Free Mom Hugs grubunun kurucusu Sarah Cunningham’dan geldi. Blevins bunu öğrendiğinde önce TikTok’ta birinin “babaya” ihtiyacı olup olmadığını sordu. Ezici bir tepkinin ardından 2021’de kurulan bir Facebook grubu olan Stand In Pride’ı kurdu. Blevins aileyi yeniden tanımlıyor ve en nihayetinde ailenin sadece sizin yanınızda olmanız ve birini desteklemeniz için orada olmaya istekli kişiler olduğunu söylüyor. Daha