Berlin: Giffey oylamadan sonra: “Sosyal Demokrasi bu seçimin iyi hazırlanmasını sağlamak için her şeyi yaptı”

Piper

New member
Giffey oylamadan sonra: “Sosyal Demokrasi bu seçimin iyi hazırlanmasını sağlamak için her şeyi yaptı”

NOT: BU GÖNDERİM SESLİ METİN OLMADAN YAPILMAKTADIR. Oylamadan sonra Berlin belediye başkanı vekili Franziska Giffey (SPD): “Sosyal Demokratların bu seçimin iyi hazırlanmasını sağlamak için her şeyi yaptığına dair iyi bir hisle gidiyorum. sosyal ve demokratik bir şehri teşvik etmek.Biz bu şehrin öncü gücü olarak kalmak istiyoruz.Sosyal, ekonomik gelişme ve ekolojik kalkınmanın bir arada ele alınmasını sağlamak istiyoruz.Ve gerçekten şehrin tamamında bir gözümüz var.Bizim de öyle’ Bunun için buradayız. Sosyal Demokrasi çokça sokaktaydı. Yoldaşlar son birkaç gün ve haftalarda inanılmaz bir başarı elde ettiler. Çok yoğun bir seçim kampanyasıydı ve bugün size şunu söyleyebilirim: Mümkün olan her şeyi verdik. .Ve sonucu çok merak ediyorum.Biliyoruz ki ilimizde bir çok insan bu seçimin olmamasını isterdi.O zamanlar yapılan hataları geri alamazdım ama artık işe yaradığından emin olabiliriz. iyi. Ve şimdi duyduğuma göre, Seçim sandıklarında işler iyi gidiyor. İnsanlar gelir. Çok güzel bir seçim havası olduğunu söylemeliyim. Ne buzumuz var, ne karımız, ne yağmurumuz. Ve bunu bir Pazar yürüyüşü ile harika bir şekilde birleştirebilirsiniz. Bu yüzden bugün iyi bir katılım olmasını umuyoruz.”