ABD polisi Raser meslektaşlarını durdurur – öfke, tartışma ve ardından bir iddianame

Piper

New member
Videoyu izleyin: ABD polisi iş arkadaşlarına hız vermeyi bırakıyor – bunu öfke, tartışma ve ağır bir suçlama takip ediyor.

Bir polis kamerasından alınan bu sahne kesinlikle nadirdir. Bir Florida şerifinin yardımcısı başka bir polis arabasının peşine düşer ve sürücüye durmasını söyler. Orlando polisi birkaç dakika cevap vermedi, arabayı sürmeye devam etti. Polis, bir sokakta yasal sınırın neredeyse iki katı kadar hızlı araba kullanmıştı. Orlando polis arabası nihayet durduğunda, memurlar arasında hararetli bir tartışma başlar. “Ne?” Polis, vekile agresif bir şekilde sorar. “İşe gidiyorum dostum. Neden beni durdurmaya çalışıyorsun?” Milletvekili, “Çünkü 80’de 45’lik bir bölgede araba kullanıyorsunuz” diye yanıtlıyor. Ehliyeti sorulduğunda, polis hayır diyor, polis SUV’sine geri dönüyor ve mavi ışıklar açık olarak olay mahallinden ayrılıyor. Seminole Bölge Mahkemesi dosyalarına göre, polis memuru daha sonra tutuklandı ve hız yapmak, dikkatsiz araç kullanmak, kolluk kuvvetlerine direnmek ve polisten kaçmakla suçlandı. Bakanlıktan yapılan açıklamada, “Memur Shaouni, Seminole İlçesi Şerifinin adli soruşturması ve OPD’nin iç soruşturması tamamlanana kadar görevden uzaklaştırıldı.” Dedi. Polis, 9.000 dolarlık kefalet ödediğini söyledi. Daha